0532 237 12 41 Tüm Türkiye'ye Nakliye Hizmeti 444 90 43
tr

Taşınırken Tasarruf Sağlayacak 4 Parlak Fikir

06.10.2021
406
pelikan

Taşınırken Tasarruf Sağlayacak 4 Parlak Fikir

Yeni bir eve mi taşınacaksınız? Taşınırken minimum stres maksimum tasarruf elde etmek mi istiyorsunuz? O zaman bu yazımız tam size göre!

Taşınmak oldukça yorucu ve maliyetli olan bir iştir. Bireysel taşımacılık ise daha fazla bir yüktür. Yükünüzü azaltmak, tasarruf yapmak için iyi bir evden eve nakliyat firması tercih edin. Bu sayede zamandan tasarruf sağlayın. İkinci fikir ise, bir paketleme önerisi. İlk kez taşınacak olanlar genellikle fazlaca kaplama ürünü satın alır. Eşyaların korunması için yapılan paketleme işlemi çok fazla ambalaj israfına neden olur. Bunun yerine paketleme yapan şirketlerle anlaşma sağlayın ve hem maliyetten hem de israftan sakının. Üçüncü fikir ise, birçok firmayla irtibat kurarak en uygun fiyatlı olan firmayı tercih etmek. Dördüncü tasarruf fikri ise, 3-5 yıldır kullanmadığınız eşyalarınızı ayrıştırarak paketleme, depolama ve taşımada tasarruf sağlamak.

Paketleme Yapan Nakliyeler

Çoğu zaman ev taşımak oldukça zor, zahmetli, pahalı bir iştir. İlk kez taşınacak olanların günlerini alan taşıma işlemi, oldukça maliyete, israfa, zahmete neden olabilir. Bu yüzden bireysel araçla nakliye yapmak yerine nakliye şirketleriyle anlaşma sağlamak en uygun seçenektir. Hızlı depolama, taşıma ve yerleştirme hizmetiyle, evden eve nakliyat hizmetleri yeni neslin adeta kurtarıcısı haline geldi. Paketlenen ürünler geniş depolama alanı olan araçlara yerleştirilir. Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna kadar her şehre taşıma işlemi zahmetsiz bir şekilde gerçekleşir. Eğer ilk kez taşınıyorsanız ya da paketlemede sorun yaşayacağınızı düşünüyorsanız, paketleme yapan nakliye firmalarından biriyle anlaşabilirsiniz. Bu sayede değerli eşyalarınız hiçbir zarar görmeden, yeni adresinize kolayca ulaşır.

Asansörlü Nakliyat Ne Demektir?

Sonunda hayallerindeki evi buldunuz mu? Yeni evinize gitmeye az bir zaman kaldı ancak hala hangi sistemle taşınacağınıza karar veremediniz mi? O zaman bu yazı tam size göre! Uzun yıllardır gerçekleştirilen bireysel taşınma, paketleme, depolama işlemleri çok yorucu olduğu için artık yerini yeni bir taşınma sistemine bırakmıştır. Bu sistemler sayesinde değerli eşyalar, unutulmaz eşyalar kaçırılmadan hızlı ve kolay bir şekilde yeni adreslerine aktarılabilmektedir. Zaman kazanmak ve nakliye esnasında değerli eşyalarınızın zarar görmemesi için asansörlü nakliye firmalarını tercih edebilirsiniz. Genellikle dar apartmanlarda olan taşıma sorunu artık geçmişte kaldı. Özel asansörlü araç sistemi sayesinde eşyalar bir depolama alanında balkon, teras gibi alanlardan eve yerleştirilir. Bu depolama alanının 3 tarafı tamamen kapalıdır ve eşyalarınızın zarar görme olasılığı oldukça azdır.

Evden Eve Nakliyat Ücretleri

İlk kez taşınacaksınız ancak eşyalarınızı nasıl götüreceğinize karar veremiyor musunuz? Kendi arabanızla götürecek kadar depolama alanınız yok mu? O zaman bu yazımız tam size göre!

Uzun yıllardır çoğu insan iş sebebiyle şehir değiştirmek zorunda kalıyor. Şehir değiştirirken kurulu düzeni bir diğer şehre taşımak oldukça zor olabiliyor. Kırılan parçalar, kaybolan eşyalar ve daha birçok sorun bireysel taşınmada yaşanıyor. Bunun yerine artık evden eve nakliyat sistemi aktif rol alıyor. Güvenilir, zahmetsiz, hızlı ve tasarruflu olan taşınma ücretleri her firma için farklılık gösteriyor. Şehir, ilçe, mahalle, kat sayısı, taşıma türü gibi birçok etmen, taşıma ücretinde aktif rol alıyor. Şehirden şehre taşıma ücreti en az 2000 TL’den başlıyor.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    ARA