0532 208 07 81 Tüm Türkiye'ye Nakliye Hizmeti 444 90 43
tr

Taksim Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Taksim Evden Eve Nakliyat

Taksim Evden Eve Nakliyat

Taksim Evden Eve Nakliyat firmamız müşterilerimizin memnuniyeti, düşünceleri ön planda tutularak en güzel şekilde 7/24 hizmet sunmaktadır. Avrupa standartlarında olan kalite anlayışımız ile hizmet veren Pelikan Nakliyat oldukça kaliteli ve sizler için her zaman uygun fiyatlı olan bir nakliyat firmasıdır.

Pelikan Nakliyat Firması ile Çalışmanın Avantajları

Eşyalarınızın doğru yerde ve tam zamanında teslim edilmesini, bizim sorumluluğumuzda oldukları süreci başından sonuna kadar önemsemekteyiz. İşinde oldukça deneyimli olan personellerimiz, müşterilerimizle ilgilenip, nakliyat süreci içerisinde danışarak düşünce paylaşımı ile beraber nakliyat işlemlerini kusursuz gerçekleştirmeye çalışırlar. Çalışanlarımız her gün, müşterilerimizin bizlerden bekledikleri performansların daha da ötesine uzanan ekip çalışması ruhu ile kendilerini yenilemeye açık bir şekilde kendilerini geliştirmektedirler. Hijyen kurallarına da önem veren firmamız sizler için her zaman en iyisini düşünmektedir. Düşüncelerinize daima önem vermektedir ve sizlere kendinizi değerli hissettir. Taksim Evden Eve Nakliyat, nakliyatınız için ihtiyaçlarınızı ve düşüncelerinizi önemseyerek en titiz şekilde nakliyat işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Eşyalarınızı nasıl taşınacağını düşünüyorsanız bizi arayın işinizi kolaylaştıralım. Güler yüzlü personel ekibimizin sizlerin her sıkıntısına bulacağı bir çözüm yolu bulabileceğine iç rahatlığı ile güvenebilirsiniz. Sizlerin memnuniyeti bizler için her zaman en değerli olandır.

Evden Eve Nakliyatın Kapsadığı Eşyalar Nelerdir?

Taksim Evden Eve Nakliyat olarak müşterilerimize en uygun şekilde imkanlar sağlamaya dikkat etmekteyiz. Taşımacılık hizmetimizde aşağıda belirttiğimiz gibi hizmetler sunmaktayız.

 • Taşınmasını istediğiniz eşyalarınızı inceleyerek, aracın büyüklüğü ve eşyaların türüne bağlı olarak kaplamak için gereken aletler belirlenmektedir.
 • Nakliyat işleminin gerçekleşeceği tarihin başlangıç zamanında işinde uzman olan ekip giderek kolilemeyle paketleme işlemlerini gerçekleştirirler.
 • Yapılması gereken sökme ve demontaj işlemleri gerçekleştirilir.
 • Eşyaların paketlenmesi de kolilenmesi de bittikten sonrasında araca doğru ve uygun bir şekilde dikkatlice istiflenmektedir.
 • Daha sonrasında eşyalar yeni yaşam alanına taşınmaktadır.
 • Müşterilerimizin isteği üzerine eşyalar kolilerden ve paketlerinden ayrılarak odalara dağıtma işlemi gerçekleştirilmektedir.
 • Eşyalar dağıtıldığı odalarda istek doğrultusunda sabitleme ve monte işlemi gerçekleştirilir.
 • Yararlanmak istediğiniz hizmet doğrultusuna bağlı bir şekilde evin temizliği de gerçekleştirilir.

Taşınmaması Gereken Eşyalar Nelerdir?

Nakliye aracına genellikle gıda ürünlerinin yüklenmemesi önerilmektedir. Uzun yola gidecek eşyalarda dondurucu içerisinde bulunması gereken gıdalar kesinlikle konmaması gerekir. Gıdalar bozulacağından dolayı kendi özel araçlarınızda soğuk bir kabın içinde taşımalısınız. Eğer götürmek istemediğiniz eşyalarınız varsa bunları liste haline getirip ayırmalısınız. Özellikle beyaz eşyalarınız gibi büyük eşyaları yanınızda götürmeyi düşünmüyorsanız öncesinde elden çıkartmanız tavsiye edilmektedir.

 • Antika eşyaların ayrı bir biçimde taşınması önerilir. Normal eşyalarınız ile birlikte araca yüklenmesi önerilmemektedir.
 • En fazla yapılan hatalardan olan canlı hayvanlarınızın eşyalarınızın yanında araca yüklenmek istenmesi. Hayvanların mal gibi eşyalar arasında taşınmak yanlış bir eylemdir, eşyaların arasında kamyonda canı tehlikeye girebilir. Bundan dolayı hayvanınızı kendi aracınız ile ya da başka özel taşıma yöntemi ile gideceğiniz yere aktarmanız önerilmektedir.
 • Jeneratör, otomobil, kömür, odun, çim biçme makinası gibi eşyalar nakliyat aracına alınmamalıdırlar.
 • Silah ve patlayıcı eşyalar nakliye aracına yüklenmemektedir. Tuz ruhu, tiner, kimyasal boya, benzin tarzı eşyalar herhangi olası bir kaz anında tehlike saçabildiğinden eşyalarınız ile beraber taşınmamasına özen göstermeniz gerekmektedir.
ARA