0532 237 12 41 Tüm Türkiye'ye Nakliye Hizmeti 444 90 43
tr

Sultangazi Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Sultangazi Evden Eve Nakliyat

Sultangazi Evden Eve Nakliyat

Sultangazi evden eve nakliyat şirketimiz nakliyat hizmetini tamamen müşterimizin memnuniyetini ön planda tutarak en iyi şekilde 7/24 hizmet vermeye çalışmaktayız. Avrupa standartlarına uygun kalite anlayışımız ile hizmet vermekte olan Pelikan Nakliyat, oldukça uygun fiyatlar ile kaliteli bir nakliyat firması olarak öne çıkmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Hizmeti Neleri Kapsamaktadır?

 Sultangazi evden eve nakliyat, taşımacılık hizmetinde müşterilerine bu şekilde hizmetler sunmaktadır;

 • Ev, ofis ya da diğer yaşam alanlarına ücret almadan eksperiz hizmeti vermektedir. Bunun sayesinde taşınmak istenmekte olan eşyaları inceleyerek nakliye aracının büyüklüğüne ve eşyaların cinsine bağlı olarak kaplamak amacı ile gerekli aletler belirlenmektedir.
 • Nakliyat işleminin yapılacağı tarihin, başlangıç noktasına uzman ekipler giderek kolileme ve paketleme işlemlerini gerçekleştirmektedirler.
 • Yapılacak montaj ve sökme işlemleri titizlikle yapılmaktadır.
 • Bütün eşyalarınızın paketlenmesi ve kolilenme işlemleri bittikten sonra nakliyat aracımıza uygun ve doğru bir şekilde dikkat ile istiflenir.
 • Sonrasında yeni yaşam alanına eşyalar yine dikkatle taşınır.
 • Müşterimizin istekleri doğrultusu üzerine eşyalar paket ve kolilerden ayrılır, odalara dağıtılma işlemleri gerçekleştirilir.
 • Odalara dağıtılma işlemleri de bittikten sonra burada monte işlemleri ve sabitleme işlemleri yapılmaktadır.

Taşınmaması Gereken Eşyalar Nelerdir?

Çoğunlukla gıda ürünlerinin nakliye araçlarına koyulmaması önerilmektedir. Özellikle uzun yol gidecek eşyaların derin dondurucu içinde yer almakta olan gıdaların taşınmaması gerekir. Bozulabilecek gıdalar olduğu için kendi araçlarınızda soğuk kabın içinde taşınmalı veya yola çıkmadan yaşadığınız yerde ihtiyacı olan insanlar varsa onlara dağıtılması önerilir. Bunların dışında;

 • Ev eşyası olmayan çim biçme makinası, otomobil, jeneratör, kömür veya odun gibi eşyalar nakliyat aracına alınmamalıdır.
 • Antika eşyaların ayrı bir şekilde taşınması önerilir. Normal eşyalar ile birlikte nakliye aracında taşınması pek fazla önerilmemektedir.
 • Patlayıcı eşyalar ve silahlar nakliye aracına yüklenmemektedir.
 • En sık yapılan hatalardan biri olan canlı hayvanların nakliye aracına koyulmak istenmesi. Hayvanları mal taşır şekilde eşyaların arasında kamyona yüklemek hiç doğru bir davranış biçimi değildir. Eşyaların arasında taşınmasını istediğiniz hayvanların bu şekilde canlarını tehlikeye atmış olursunuz. Bundan dolayı hayvanınızı kendi özel aracınız ile ya da özel bir taşıma şeklinde aktarımını sağlayınız.
 • Kimyasal boya, tuz ruhu, tiner, benzin tarzında olası bir kaza sonucu tehlike arz edebilme durumu olacak ürünlerinizin, diğer eşyalarınız ile beraber taşınmamasına kesinlikle özen gösteriniz.

Pelikan Evden Eve Nakliyat Şirketi ile Çalışmanın Avantajları

Pelikan Nakliyat, en başta Sultangazi olmak üzere İstanbul’un ilçelerinde evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Sultangazi evden eve nakliyat firmamızın, alanında deneyim kazanmış olan personellerimiz, müşterilerimiz ile bire bir ilgilenir ve nakliyat süreciyle ilgili danışarak nakliyat işlemini kusuruz bir biçimde tamamlamayı sağlarlar. Eşyalarınızın tam saatinde, doğru adreste teslim edilmesi ile beraber, bizlerin sorumluluğu altında oldukları süreci en başından en sonuna kadar olabildiğince önemsemekteyiz. Eşyalarınızı nasıl taşıyacağınızı düşünmek yerine ihtiyaç duyduğunuz taşımacılıkta hijyen, dikkati titizlik, dürüstlük ile Pelikan Nakliyat’ı arayın gerisini bizler sizin için halledelim. Güler yüzlü personellerimizin sizlerin her sıkıntısına bir çözüm getireceklerinden emin olabilir, iç rahatlığı ile güvenebilirsiniz. İşimizi en iyi şekilde yapmamızın yanında fiyatlarımız da oldukça uygundur.

ARA