0532 208 07 81 Tüm Türkiye'ye Nakliye Hizmeti 444 90 43
tr

Sigortalı Nakliyat

05.10.2021
420
pelikan

Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Taşınma sırasında sizleri en büyük sıkıntıya sokacak olan durumlar; önemli eşyalarınızın bulunamaması veya eşyalarınızda çeşitli hasarlar meydana gelmesi olabilir. Bu tarz durumlarla karşılaşma ihtimaliniz bütün firmalarda olabilir. Fakat sizlere sigortalı şekilde bir hizmet veren firmalar bu durumlarla karşılaşmanızın önüne geçer. Sigortalı nakliyat hizmeti, taşınmanız öncesinde yapılan sözleşmede sizlere sunulan bir haktır. Bu sözleşmeyle beraber taşınmanız sırasında eşyalarınızla ilgili bir sorun yaşanırsa bu sorun kısa sürede telafi edilir. Fakat bütün firmaların sizlere bu hakkı sunmadığını ve bazı firmaların sunduğunu iddia edip sözleşmelerinde yer vermediğini de görebilirsiniz.

Sigortalı Nakliyat Pahalı Mı?

Sigortalı taşımacılıktan faydalanmak isteyenler özellikle bütçe hakkında soru işaretleri yaşamaktadır. Taşınmak için maddi olarak ayırmanız gereken bir meblağ bulunurken özellikle sigorta için ek bir ücret ödeyip ödemeyeceğinizi merak edersiniz. Birçok firma sigortalı şekilde hizmet vereceği sırada ek ücret talep eder. Fakat bazı firmaların bunun için bir ek ücret almadığını görüyoruz. Siz de ek ücret almayan firmaları seçmek isteyebilirsiniz. Pelikan Nakliyat ise bu firmaların arasındadır. Firma ile iletişime geçtiğinizde nakliyat ücretlerini öğrenirken bunun için ek ücret istenmediğini görebilirsiniz. Zaten sizlere son derece kaliteli hizmet verilirken nakliyatlar evresinde sigorta için bir ek ücret talep edilmez. Bu yüzden bütün taşınmalarınızda sigorta imkanından faydalanabilirsiniz.

Güvenilir Nakliyat Firmaları Hangileridir?

Sigortalı nakliyat en iyi şekilde sadece güvenilir firmalardan sunulur. Aksi takdirde maddi olarak büyük zararlar yaşama imkanınız bulunabilmektedir. Bir firma ne kadar güvenilirse faydalanacağınız imkanlar sırasında sorun yaşamanız o kadar düşük olacaktır. Güvenilir olan firmalar bütün taşımacılık işlemlerini müşterilerine yüksek kalitede sunar. Özellikle müşterilerinin maddi olarak bir mağduriyet yaşamasına izin vermez. Bunun yanı sıra hizmetleri değerlendireceğiniz sırada sizlerin isteklerinize önem vererek buna göre hareket ederler. Firmalar içerisinde bunlara dikkat ederek hizmet veren firmaların sayısının çok az olduğunu görebiliyoruz. Fakat siz doğru firma tercihi ile sorunsuz hizmet alabilirsiniz.

Taşınma Sırasında Eşya Ambalajlama

Sigortalı nakliyat hizmeti veren firmalar incelendiğinde bu firmalardan bazılarının sizlere ambalajlamada da destek verdiğini görebilirsiniz. Ambalajlama işlemlerinizde sizlere destek veren firmalar sizin hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmadan taşınmanızı sağlar. Bu firmalardan destek alan kişiler eşyaların toparlanmasıyla uğraşmak zorunda kalmaz. Eşyalarınız zaten en kısa süre içerisinde toparlanırken sizin teslim edilmesini istediğiniz noktalara teslim edilmek için araçlara yüklenir. Eşyalarınızın toplandığı sırada kırılma veya kaybolma gibi durumlar olmaması için özel olarak paketlenir. Normalde paketleme işlemleri birçok kişinin zamanını alan işlemler arasındadır. Bu işlemlerle uğraşmak zorunda kalmadığınız için siz de taşınmanız için sizin uğraşmanıza gerek kalmadan kısa sürede tamamlandığını görebilirsiniz.

Deneyimli Nakliyat Firmaları

Günümüzde hangi alanda bir firmadan hizmet alacak olursanız olun tercih ettiğiniz firmanın deneyimli olmasına dikkat edersiniz. Deneyimli firmalar sayesinde alacağınız hizmetler en kısa süre içerisinde verilir ve hizmetler sonrasında bir problem yaşama ihtimaliniz kalmaz. Özellikle söz konusu eşyalarınızı emanet edeceğiniz nakliyat firmasını seçmekse bu evrede daha fazla dikkat etmeniz gerekir. Köklü firmaların güvenilir olduğunu da görebilirsiniz. Pelikan Nakliyat ülkemizdeki en köklü olan nakliyat firmalarının arasında yerini alıyor. Firma son derece köklü bir firma olduğu için taşınmalarınız sırasında da bir sorun yaşamanız mümkün değildir. Sizlere taşınma süreci boyunca profesyonel bir hizmet verilirken firmanın sahip olduğu deneyimi de net şekilde algılayabilmeniz mümkündür. Pelikan Nakliyat sizlere düzenli ve güvenli bir taşınma imkanı sunar.

Sigortalı Nakliyat Ücretleri Neye Göre Değişir?

Expertiz yapıldıktan sonra sigortalı nakliye hizmeti için en uygun fiyat belirlenir.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    ARA