0532 208 07 81 Tüm Türkiye'ye Nakliye Hizmeti 444 90 43
tr

Şehirlerarası Nakliye Fiyatları

09.04.2022
59
pelikan

Şehirlerarası Nakliye Fiyatları

Bir yerden başka bir yere taşınılacağı zaman gereksinim duyulan hizmet her daim nakliye hizmeti olmaktadır. Pelikan Nakliyat firması daima bu süreçte size destek olur. İşinizi bu şekilde tamamen kolaylaştırmış olur. Birçok kişi ise günümüzde şehirlerarası nakliye fiyatları konusunda bilgi sahibi olmak istemektedir. Peki şehirlerarası taşınma durumlarında nakliye fiyatları nasıl olur? İşte ayrıntılar…

Şehirlerarası Nakliye Fiyatları Ne Kadardır?

Şehirlerarası nakliye fiyatları konusunda net şekilde bir rakam belirtmek mümkün değildir. Durumun bu şekilde olmasının asıl nedeni ise nakliye aracının taşıyacağı yük miktarına ve gideceği yöne göre hizmet fiyatının tamamen değişiyor olmasıdır. Eğer eşyalar son derece uzak bir yere götürülecekse fiyat da bu bazda değişim gösterecektir.

Nakliye Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Nakliye firmaları hizmet politikalarında fiyat skalası oluştururken şu durumları göz önünde bulundurmaya özen gösterirler. Pelikan Nakliyat firması da her daim aşağıda bahsedeceğimiz durumlara dikkat ederek fiyat skalalarını oluşturur.

 • Mesafe hesabı ile nakliye fiyatları en net haliyle ortaya çıkar. Benzin ve mazot gibi ürünlerin meblağı nedeniyle genel olarak fiyat belirlemesi bu biçimde yapılabilir.
 • Örnek verecek olursak Ankara’dan İzmir’e giden bir nakliye aracı hizmetinin fiyatı ile Antalya’dan Adıyaman’a giden bir aracın nakliye hizmet meblağının aynı olmadığını ifade edebiliriz. Tamamen birbirlerinden farklı seviyede yakıt harcadıkları için hizmet ücreti de bu minvalde değişim gösterecektir.

Şehirlerarası Nakliye Firmalarının Sunduğu Hizmetler Nelerdir?

Şehirlerarası nakliye firmalarının sunduğu hizmetler genel olarak şu şekilde sıralanabilir:

 • Ofis taşıma
 • Villa taşıma
 • Sigortalı nakliyat
 • Şehir içi nakliyat

Tüm bu hizmetleri dilediğiniz zaman alabilirsiniz. Üstelik her bir hizmetin kalite düzeyi son derece yüksek olmaktadır. Sigortalı nakliyat hizmeti sayesinde önemli eşyalarınızın taşınması durumunu sigortalatmış olacaksınız. Fakat günümüzde her firma bu hakkı sunmaz. Tabii Pelikan Nakliyat firması bu konuda da sizlerin yanında olmayı sürdürür.

Ofis taşıma işlemleri ise yine istediğiniz gün ve saatlerde yapılabilir. Güvenli paketleme ve taşıma edimlerinin hepsi de ofis taşıma işlemlerine dahil edilmektedir. Profesyonel hizmeti uygun fiyatlara alarak kendinizi çok daha konforlu hissetmiş olursunuz. Aynı zamanda da hem zamandan hem de maddi yönden tasarruf sağlamanın mutluluğunu yaşarsınız.

Etkili bir seçim her zaman nakliyat firması konusunda konforlu bir alan oluşturmanızı sağlar. Taşınma esnasında eşyaların düzgün paketlenmesi ve götürüleceği yere en doğru şekilde ulaştırılması çok önemli bir husustur. Bu ve bunun gibi temel kıstaslar göz önüne alındığı takdirde üst düzey kaliteye sahip bir nakliye firması seçmek daha da kolaylaşacaktır.

Navlun Ücreti Hangi Cinsten Hesaplanır?

Navlun hesaplama yöntemi, yükün hacimle alakalı olan ağırlığını belirlemek için kullanılır. Şayet alınan yük bir konteyneri doldurmayacak haldeyse kullanılan hesaplama yöntemi metreküp cinsinden hesaplanacaktır.

Pelikan Şehirlerarası Nakliye Firması Nasıl Bir Hizmet Sunar?

Şehirlerarası nakliye hizmeti konusunda her daim güvenilir bir hizmet sunan Pelikan Nakliye firması sayesinde konforlu bir hizmet alırsınız.

Şehirlerarası Nakliye Firmalarının Fiyat Dengesi Çabuk Değişir mi?

Nakliye firmalarının verdiği hizmetin fiyatı enflasyona ve benzin gibi temel yakıtlara yapılan zamlara göre zaman zaman değişiklik gösterir.

Şehirlerarası Nakliye Firmalarının Sunduğu Ek Hizmetler Var mıdır?

Bazı şehirlerarası nakliye firmaları eşya paketleme, demonte ve montaj gibi çeşitli türde farklı hizmetler de sunar.

Şehirlerarası Nakliye Firmaları Ücreti İlk Kısımda mı Alır Yoksa İşlemler Bittikten Sonra mı Alır?

Hizmet ücretini hemen hemen her firma başta bir kısmını alır. Sonrasında da hizmet bitiminde de kalanı alınır.

Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  ARA