0532 237 12 41 Tüm Türkiye'ye Nakliye Hizmeti 444 90 43
tr

Şehir İçi Nakliyat

Anasayfa » Şehir İçi Nakliyat
Şehir İçi

Şehir İçi Nakliyat

Şehir içi nakliyat hizmeti ile aynı il içerisinde gerçekleştirmek istediğiniz taşıma işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.  Evden eve, depodan eve ya da ihtiyaçlarınıza bağlı olarak dilediğiniz lokasyonlardan şehir içinde eşyalarınızın güvenle taşınmasını sağlıyoruz. Pelikan Nakliyat olarak profesyonel şehir içi nakliyat hizmetini uygun fiyatlara alabilirsiniz. Alanlarında uzman çalışanlarımız eşyalarınıza maksimum seviyede hassasiyet gösterir. Bu sayede gözünüz arkada kalmaksızın hedeflenen taşımacılık işlemleri gerçekleştirilir. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak değişen isteklerinizi gerçekleştirmek üzere personellerimiz özel çözümler üretir. Bina ve eşya durumunuz her ne olursa olsun Pelikan Nakliyat, yüksek kaliteli hizmet anlayışı ve deneyimli çalışanları ile sizin yanınızda.

Şehir İçi Nakliyat Hizmet Adımları

Şehir içi nakliyat hizmet adımları başvuru, paketleme, araca yerleştirme, adrese ulaşım, teslim ve yerleştirme olmak üzere kapsamlı bir sürece sahiptir. Pelikan Nakliyat’a şehir içi nakliyat hizmeti için başvurduğunuzda istenen gün ve saatte eşyalarınızı taşımak üzere personellerimiz, araç ile belirlenen lokasyona gelir. Ardından eşyalarınız, durumlarına uygun hassasiyet ile özel olarak paketlenir ve en dayanıklılar alta hassaslar ise en üste olmak üzere araç içine yerleştirilir. Müşteri tarafından belirtilen yere hedeflenen zaman aralığı içerisinde eşyalar teslim edilir. Bina kaçıncı katta olursa olsun fark etmeksizin tecrübeli personeller, eşyaları taşıyarak doğru şekilde yerleşmesini sağlar. Eşya büyüklükleri ve bina girişlerine göre personellerimiz sahip olduğu tecrübelerden yararlanarak kolaylıkla taşıma işlemlerini tamamlar.

Asansörlü Şehir İçi Nakliyat

Şehir içi nakliyatlarda kat sayısına bağlı olarak asansör kurulumu sağlanır. Pelikan Nakliyat olarak profesyonel personeller ile çalışmayı önemsiyoruz. Bu sayede taşıma işlemlerine tamamıyla hakim personellerimiz ile ihtiyacınız olan hizmeti veriyoruz. Asansör kurulumu konusunda tecrübeli elemanlar, eşyalarınızın üst katlara kısa sürede yerleştirilmesini sağlar. Dilediğiniz kat sayısı için kullanabilen asansörlü sistem ile gelişen teknolojinin nakliyat sektöründe yarattığı avantajları keşfedin. Asansör, eşyaların teslim alınması ile birlikte müşteri için istenen yere yerleştirilmesi esnasında da kullanılabilir. Eşyalarınızın nakliyatı için yüksek kaliteyi seçin. Pelikan Nakliyat, müşteri memnuniyetini öncelikli sıraya koyar. Müşteri memnuniyeti garantili şehir içi nakliyat hizmeti için deneyimi tercih edin.

Uygun Fiyatlara Profesyonel Hizmet

Şehir içi nakliyat hizmetini hem uygun fiyatlara hem de profesyonel birilerinden almak için aradığınız adres Pelikan Nakliyat. Evden eve, ofisler arasında, depodan eve ya da dilediğiniz durumlarda her türlü eşyanızı maksimum hassasiyet ile taşıyoruz. Taşınma sürecinin hali hazırda zor ve meşakkatli bir süreç olduğunun farkındayız, amacımız müşterilerimize zaten zorlu olan bu süreçte kolaylık sağlamak üzere çalışır. Eşyalarınızın nerede kaldığını merak etmenize gerek olmaksızın söz verilen saatte teslim sağlıyoruz. Teslim esnasında eşyaların sayısı ve durumu kontrol edilerek meydana gelebilecek sorunların önüne geçilir. Böylelikle teslim ettiğiniz eşyaları, aynı şekilde hiçbir hasar ya da çizik olmadan geri alırsınız. Kırılabilen eşyalar her daim en üstte yer alır ve çalışanlar tarafından ileri seviye titizlikle davranılır. Değerli eşyalar ve aksesuarlar için de geçerli olan bu durum ile güvenli teslimat, Pelikan Nakliyat tarafından tüm müşterilere garanti edilir. Hizmet sonucunda, şehir içi nakliyat işlemleri mükemmel bir şekilde tamamlanmış olur.

ARA