Evden Eve Nakliyat Ücretleri

İlk kez yeni bir şehre, mahalleye mi taşınacaksınız? Çok fazla eşyanız mı var? Nakliyat ücreti mi merak ediyorsunuz? O zaman bu yazımız tam size göre!

Taşınma kararından daha zor olan taşınma işlemi, bazen bireysel bazen de nakliyat sayesinde yapılabiliyor. Bireysel yapılan nakliye işlemlerinde eşyalar oldukça fazla hasar alıyor. Tamir edilemeyen parçalar, daha fazla üretimi olmayan seriler maalesef taşınma esnasında oldukça üzücü olabiliyor. Bu durumu önlemek ya da minimuma indirmek için nakliyeciler oldukça fazla tercih ediliyor. Kimi nakliyeciler eşyaları kendisi paketleyip taşıma yaparken, kimileri de sadece taşıma işlemini yapıyor. Bu yüzden eşyaya, taşıma türüne, mesafeye bağlı olarak fiyatta değişiklik olabiliyor. Evden Eve Nakliyat Ücretleri genellikle 2000 TL’den başlıyor. Tercih ettiğiniz firmaya göre fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor.

Asansörlü Nakliyat Ücretleri

Hayallerinizdeki evi sonunda buldunuz mu? Taşınmak için sabırsızlanıyor ancak eşyalarınızı nasıl götüreceğinizi bilmiyor musunuz? O zaman bu yazımız tam size göre!

Uzun yıllardan beri yapılan bireysel taşınma işlemleri oldukça yorucu olduğundan artık yerini firmalara bıraktı. Firmalar sayesinde değerli eşyalar, anısı olan parçalar kırılmadan dökülmeden hızlı ve kolay bir şekilde yeni adresine taşınabiliyor. Hem zamandan tasarruf etmek hem de hasar almadan taşınmak için, asansörlü nakliyat yapan firmalar son zamanlarda oldukça talep alıyor. Dar apartmanlarda yaşanan eşya taşıma sorunu artık tarihte kalıyor. Aracın sistemi sayesinde eşyalar bariyerli bir asansöre yerleştiriliyor ve balkon, pencere gibi yerlere kadar kat fark etmeksizin asansörler nakliyatı gerçekleştiriyor. Firmaya göre değişiklik gösterse de asansörlü nakliyat ücreti 2500 TL’den başlıyor.

Paketleme Nakliyat Ücretleri

Yeni bir eve taşınacaksınız ancak değerli eşyalarınız zarar görür diye mi korkuyorsunuz? Kendi kendinize taşıma işlemini gerçekleştiremeyeceğinizi mi düşünüyorsunuz? O zaman bu yazımız tam size göre! Birden fazla firma seçeneğiyle, evden eve nakliyat artık mümkün. Minimum zahmet maksimum hizmet kalitesiyle, paketleme nakliyat sistemi en çok tercih edilen sistem. Eşyalarınızı korumak için paketleme işlemi en önemli işlemdir. Değerli eşyalarınızın zarar görmemesi için özel ambalaj malzemeleri ile paketleme yapan şirketleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede eşyalarınız birkaç saat içerisinde kolayca paketlenir, siz de yorulmadan taşınma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Paketleme nakliyat ücreti eşyanın oranına, taşınılacak yerin mesafesine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bu ücret, minimum 3000 TL’dir.

Nakliyat Ekspertizi Nedir?

Oturduğunuz evden sıkıldınız mı? Yeni bir eve taşınmak istiyor ancak değerli olan eşyalarınızın hasar görmesinden mi korkuyorsunuz? O zaman bu yazımız tam size göre!

Bireysel nakliyatlar oldukça yorucu olan ve zahmeti maksimum olan nakliyat sistemidir. Bunun yerine profesyonel taşımacılık yapan nakliyat firmaları eşyalarınızı istediğiniz zaman, istediğiniz yere hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırır. Eğer eşyalarınızın yeni evinize nasıl taşınacağını, demontajını, ambalajlanması, paketlenmesi, ücreti ve depolanmasını merak ediyorsanız, nakliyat ekspertizi sayesinde öğrenebilirsiniz. Çoğu firmada ücretsiz olan bu işlem, taşınma ile alakalı her soru işaretinizi giderir.