İstanbul Ankara Parça Eşya Taşıma

Yeni evinize taşınacaksınız ancak bazı eşyalarınız kırılır diye endişe mi ediyorsunuz? Taşınma işlemini ilk kez mi deneyimliyorsunuz? O zaman bu yazımız tam size göre!

Taşınma işlemi hem maliyet hem de zahmet açısından oldukça zor olan bir işlemdir. Kişiler bireysel ya da nakliyat şirketleriyle taşıma işlemlerini gerçekleştirebilir. Eğer taşınmak istiyorsanız ve büyük bir arabanız varsa, maliyeti daha ucuza getirebilirsiniz. Bireysel arabanıza iyi paketlemiş olduğunuz küçük eşyalarınızı koyarak işe başlayabilirsiniz. Kalan büyük parçaları, beyaz eşyalar, dolapları bir firmayla anlaşarak parça eşya taşıma sayesinde taşıyabilirsiniz. Nereden nereye taşıma yaptığınızın hiçbir önemi yoktur. Hemen hemen her şehirden her şehre bu işlemi yapan binlerce firma vardır. Siz de İstanbul Ankara Parça Eşya Taşıma istiyorsanız, e -nakliyat sitesini ziyaret edebilir, daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma Ücreti

İlk kez mi taşınıyorsunuz? Değerli eşyalarınızın hasar görmesinden mi korkuyorsunuz? O zaman bu yazımız tam size göre!

Uzun yıllardır yapılan bireysel taşıma işlemi her ne kadar zor olsa da maliyeti oldukça azdır. Kişisel aracınızla birçok eşyayı iyi bir ambalajlama ve paketleme sistemiyle istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Ancak beyaz eşya gibi pahalı ve ağır eşyaları taşımak için parça eşya taşıma firmalarıyla iletişim kurabilirsiniz. Parça eşya taşıma ücreti il, ilçe, kat, eşyanın nasıl indirilip çıkarılacağı, eşya oranı gibi birçok farklı özelliğe bağlı olarak değişmektedir. Bu yüzden parça eşya taşıyan firmalara web sitelerinden ulaşabilir, birçok detayı öğrenerek fiyat alabilirsiniz. Şehirler arası bir parça eşya taşıma ücreti yaklaşık olarak 150 TL’dir.

Asansörlü Parça Eşya Taşıma

Yeni bir iş aldınız, ancak uzun süre başka bir şehirde mi kalmanız gerekiyor? Taşınırken eşyalarıma zarar gelir diye endişeleniyor musunuz? Maliyeti az, hızlı ve güvenilir bir sistemle mi taşınmak istiyorsunuz? O zaman bu yazımız tam size göre!

Kişisel aracı olanlar her zaman daha ucuz fiyatlara taşınma işlemini gerçekleştirir. Nasıl mı? Taşınabilecek yani aracın depolama alanına sığabilecek her eşyayı güzel bir şekilde paketleyip yerleştirin. Kalan büyük eşyalar ya da değerli eşyalar için hiç endişelenmeyin. Asansörlü parça eşya taşıma sayesinde eşyalarınız ucuz, güvenli ve zahmetsiz bir şekilde yeni evinizde yerini alır! Genellikle dar olan apartmanlara taşınanlar eşyalarının hasar görmemesi için bu sistemi tercih eder. Balkon ya da geniş camlardan değerli eşyalar çerçevelenen asansörler sayesinde özel bir araçla taşınır.

Eşya Taşıma Ekspertizi Nedir?

Eşyalarınızı ilk kez taşıyacaksınız ancak nasıl, ne kadar ücrete nakliye işlemi yapılıyor bir fikriniz yok mu? Kısa sürede en iyi fiyat teklifiyle hızlı bir şekilde taşınmak mı istiyorsunuz? O zaman bu yazımız tam size göre! Eşyaların paketlenmesi, ambalaj tercihi, nasıl taşınacağı, nasıl depolanacağını ve ücretini merak ediyorsanız, eşya taşıma ekspertizi sayesinde aradığınız soruların tüm yanıtlarını bulabilirsiniz. Taşıma şekli ve ücreti, kişinin taşınacağı il, ilçe, mahalle, kat, taşınma şekline göre farklılık gösterebilir. Bu yüzden ekspertiz taşınma işleminden önce detaylı bir şekilde bir fiyat çıkarır. Yaygın bilinen firmaları tercih etmek oldukça önemlidir. Bu firmalarda ekspertiz işlemi ücretsiz bir şekilde yapılır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir