0532 237 12 41 Tüm Türkiye'ye Nakliye Hizmeti 444 90 43
tr

Evden Eve Nakliyat Sürecinde Nelere Dikkat Edilmeli

06.10.2021
384
pelikan

Evden Eve Nakliyat Sürecinde Nelere Dikkat Edilmeli

Taşınmak çoğu kişinin kabusu haline geldi. Uzun ve zahmetli olan bu işlem artık büyük araçlar sayesinde kolay bir şekilde gerçekleştiriliyor. Bu sisteme evden eve nakliyat deniyor. Nakliyat işçileri eşyalarınızı araçlarının depolama alanına taşıyor. Yeni taşınacağınız eve birkaç saat içerisinde yerleştiriyor. İsteğe bağlı olarak montaj hizmetinden de yararlanmanız mümkün. Ancak, evden eve nakliyat sürecinde dikkat etmeniz gereken birkaç şey var. Bunlardan biri paketleme konusu. Çoğu eşya kırılabiliyor, hasar görebiliyor. Hemen hemen her eşyanızı birkaç kat ambalaja sarmanızda fayda var. Bu süreçte kolilerin üzerine kırılabilir yazısı yazıp, işçileri uyarmalısınız. Adresinizi, katınızı tam olarak vermeniz dikkat etmeniz gereken diğer bir husustur. İl, ilçe, kat, daire, taşınacak eşya yoğunluğuna göre ücret değişmektedir.

Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Hayalinizi kurduğunuz eve taşınacaksınız ancak taşıma konusunda endişeli misiniz? Pek çok eşyanız kırılabilir, hasar görebilir formda mı? O zaman bu yazımız tam size göre.

Oldukça zahmetli ve maliyetli olan taşınma işlemi, eşyaların kırılmasından, zarar görmesinden dolayı daha fazla maliyetli hale gelir. Ekstra maliyeti önlemek için, nakliyat şirketinin verdiği paketleme hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bunun haricinde eşyalarınızın taşınma sistemini belirleyebilirsiniz. Evden eve nakliyatlar genellikle işçi gücü sayesinde eşyaları taşır. Ancak daha güvenli olan asansörlü nakliyat sistemi, son yıllarda en çok tercih edilen sistemdir. Bu sistem özel bir aracın balkonlu asansörüyle sağlanır. Eşyalar apartmanın işinden değil, tam tersi dışından balkon ya da cam kısmından eve yerleştirilir.

Taşınırken Tasarruf Sağlamak İçin Öneriler

Taşınmak oldukça yorucu ve zahmetli olarak düşünülse de artık öyle değil. Birden fazla taşıma sistemi, oldukça kolaylık sağlıyor. Nakliyat hizmeti veren firmalar ayrıca ekspertiz ve paketleme sistemi de vermeye başladı. Ekspertizler sayesinde birçok firmadan fiyat teklifi alabilir, bütçeniz için en uygun olan firmayı tercih ederek paradan tasarruf edebilirsiniz. Taşınma işleminden önce fazla ve kullanılmayan eşyaları türüne göre ayırabilir, israftan ve taşıma zahmetinden kaçınabilirsiniz. Eşyanız azaldıkça, ödeyeceğiniz ücrette azalır. Kalan eşyaları paketlemek için bir firmadan hizmet alabilirsiniz. Bu sayede eşyalarınız hızlı ve profesyonel bir şekilde paketlenir. Zamandan tasarruf edebilirsiniz. Aynı zamanda da eşyalar kırılmayacağı için tekrar para ödeyip maddi zarara uğramamış olursunuz.

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

Başka bir şehre taşınmak zorunda kaldınız, pek çok küçük eşyanızı kendi aracınıza sığdırdığınız ancak büyük eşyalar için kara kara düşünüyor musunuz? Bütün eşyaları evden eve nakliyat şirketlerine verip fazla para ödemek istemiyor musunuz? O zaman bu yazımız tam size göre.

Epey maliyetli ve zahmetli olan taşınma işlemi hem bireysel hem de firmalar tarafından yapılabilir. Bireysel taşımacılıkta aracın kapasitesi oldukça önemlidir. Çoğu araca büyük eşyalar sığmaz. Bu yüzden büyük eşyalarınız için şehirler arası parça eşya taşıma sistemini tercih edebilirsiniz. Bu sistemde sadece belirlediğiniz eşyalar, daha ucuz bir fiyata taşınır. Mesafeye ve eşya sayısına göre değişkenlik gösterse de parça eşya taşıma ücreti 150 TL’den başlar.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    ARA