0532 237 12 41 Tüm Türkiye'ye Nakliye Hizmeti 444 90 43
tr

Depolama

Anasayfa » Depolama
eşya depolama
eşya depolama

Pelikan Ev Eşyası Depolama Hizmetleri

Eşya depolama hizmeti ile her türlü eşyalarınızı korunaklı alanlarımızda muhafaza edebilirsiniz. Depolarımızda ev, ofis ya da iş yerinize ait eşyalar istediğiniz süre aralığında tarafımızdan güvenli bir şekilde saklanır. Genellikle taşınma tarihlerinin ileri bir tarihte gerçekleşecek olması nedeni ile alınan depolama hizmetini, dilediğiniz süre boyunca ihtiyaçlarınıza göre talep edebilirsiniz. Eşyalarınız depoda iken planlarınızın ertelenmesi halinde hizmet süresini uzatma hakkına sahipsiniz. Mobilyalardan evraklara, özel eşyalardan elektronik cihazlara her türden eşyanızı, en iyi şekilde korunacağı depolarımıza özenle sizin için yerleştiriyoruz. Pelikan Nakliyat olarak önceliğimiz müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılayarak onların memnuniyetini sağlamak. Bu nedenle şehirlerarası ve şehir içi nakliyat hizmetlerine ek olarak depolama hizmeti de sunuyoruz.

Neden Depolama Hizmeti?

Depolama hizmeti, eşyalarınızın Pelikan Nakliyat tarafından tahsis edilen bir depo içerisinde saklanmasıdır. Henüz iş yerini taşımak için başka bir yer ile anlaşma sağlanmadığı durumlarda ofis eşyalarının depoda muhafaza edilmesi sağlanır. Depolama, geçici süreliğine şehir dışına çıkacak olanlar için de idealdir. Şehir dışına çıkmak, evde uzun süre kalacak olan eşyalar için hırsızlık ya da yangın gibi tehlikeler yaratır. Örnek olarak 6 aylığına başka bir şehre geçici göreve gidecek olan bir memur düşünülebilir. Altı ay boyunca kira için yüksek meblağlar ödemek yerine eşyaların depoya taşınması tercih edilebilir. Bu sayede memur, 6 ay sonra geri döndüğünde eşyalarını kolaylıkla alabilir. Fark edileceği üzere depolama hizmeti, kullanıcılara birçok şekilde fayda sağlar.

Depolama Hizmet Adımları

Hizmet adımları eşyaların teslim alınması, taşınması, raporlanması, depolanması ve teslim edilmesini kapsar. Depolama hizmeti almak üzere Pelikan Nakliyat’a başvuru yaptığınızda personellerimiz eşyalarınızın taşınması üzere dilediğiniz gün ve saatte işlemleri başlatır. Gösterdiğiniz lokasyondan alınan eşyalar, depoya getirilir. Depoya giriş ve raflara yerleştirilme aşamalarında eşyaların sayısı not edilir. Bu sayede kullanıcı, eşyalarını geri almak istediğinde hiçbir sorunla karşılaşmadan bıraktığı her bir eşyayı kolaylıkla teslim alabilir. Eşyalara dair evraklar tamamlandıktan sonra personeller, yüksek hassasiyetle eşyaların uygun bir şekilde yerleşimini sağlar. Kullanıcı dilediği süre boyunca eşyalar, depoda muhafaza edilmeye devam edilir. Ardından eşyaları geri almak istediğinde personeller, depodaki eşyaların evraklar ile kontrolünü sağlayarak çıkışını gerçekleştirir. Araca dikkatli bir şekilde yüklenen eşyalar, kullanıcıya teslim edilmek üzere hedeflenen noktaya bırakılır.

Güvenli ve Uygun Fiyatlı Depolama

Pelikan Nakliyat ile gözünüz eşyalarınızda kalmasın diye profesyonel personellerle çalışıyoruz. Alanlarında deneyimli personeller, müşteri merkezli hizmet anlayışı sergiler. Bu sayede müşterilerimiz her daim kendilerini anlayan personeller ile birlikte çalışır. Bunlara ek olarak müşterilerimizin özel istekleri için ekstra çözümler yaratıyoruz. Eşyalarınızın sayısı ve türü her ne olursa olsun fark etmeksizin depolama hizmetimizi kullanabilirsiniz. eşya depolama süresince eşyaların sorunluluğu Pelikan Nakliyat’tadır. Hırsızlık, yangın ya da hasar konusunda kullanıcıların endişe etmelerine gerek yoktur. Depolama hizmeti, kişisel eşyalardan uluslararası ticaretin öznesi olan gümrük ve ihracat işlemlerinde de aktif olarak kullanılabilir. Güvenli ve uygun fiyatlı depolama hizmetini Pelikan Nakliyat aracılığıyla profesyonel personellerden almak için istediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz. Sürecin sorumluluğunu üzerine alan Pelikan Nakliyat’ın öncelikli amacı müşterilerine her daim yardımcı olmaktır.

ARA