0532 237 12 41 Tüm Türkiye'ye Nakliye Hizmeti 444 90 43
tr

Bayramoğlu Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Bayramoğlu Evden Eve Nakliyat

Bayramoğlu Evden Eve Nakliyat

Bayramoğlu Evden Eve Nakliyat olarak sizlere Avrupa standartlarına uygun şekilde nakliyat işlemleri sağlamaktayız. Sizlerin memnuniyetinizin ve bize olan güveninizi her zaman en ön planda tutarak 7/24 bir şekilde sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Pelikan Nakliyat firması olarak en uygun fiyat ve kalitemizle öne çıkmaktayız.

Evden Eve Nakliyat Sürecinde Nelere Dikkat Edilmeli

Taşınma zamanınız geldiğinde aklınızdaki soru işaretlerinizden biri muhtemelen nakliyat sürecinin nasıl olacağıdır. Nakliye sürecinin ve taşınma sürecinizin hızlılığı ve eşyalarınızın nakliye sürecinde zarar görmemesi ile bütçenize göre en uygun bir nakliyat fiyatı gibi konular bu süreçte müşterilerin her zaman ön planda tuttuğu konular arasındadır. Evden eve nakliyat sürecinin planlanması için siz plan kurun Bayramoğlu Evden Eve Nakliyat olarak bizler eşyalarınızı taşıyalım. Plan oluştururken nakliye sırasında taşımak istediğiniz eşyalarınızı seçin, götürmeyi istemediğiniz, kullanmayacağınız eşyaları beyaz eşya vs. elden çıkartmanız tavsiye edilmektedir. Eşyalarınızın hangi kolilerde nelerin gideceğiniz sizler önceden listelerseniz içiniz daha rahat olacaktır ve sonradan uğraşmayacaksınızdır.

Pelikan Evden Eve Nakliyat ile Çalışmanın Avantajları

Nakliyat firmamız alanında deneyim kazanmış personeller ile beraber çalışmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre düşünür, en titiz şekilde çalışmaya özen gösterirler. Taşınırken eşyalarınızın nasıl taşınacağını dert etmeyin, Bayramoğlu Evden Eve Nakliyat firmamızı arayın bizler size yardımcı olalım. Güler yüzlü personellerimizin, müşterilerimizin nakliyat konusunda olan her sorununa bir çözümü olacaktır. Eşyalarınızın doğru saatte doğru teslim edilmesiyle birlikte, eşyalarınızı bizlerin sorumluluğunun altına oldukları sürecin başından sonuna kadar oldukça önemsemekteyiz. Sizlerin memnuniyeti bizler için en üst değerde bulunmaktadır.

Evden Eve Nakliyatın Kapsadığı Eşyalar ve Taşınmaması Gereken Eşyalar Nelerdir?

 • Nakliyat işleminin yapılacağı tarihin, başlangıç noktasına uzman ekipler giderek kolileme ve paketleme işlemlerini gerçekleştirmektedirler
 • Yapılacak montaj ve sökme işlemleri titizlikle yapılmaktadır.
 • Bütün eşyalarınızın paketlenmesi ve kolileme işlemleri bittikten sonra nakliyat aracımıza uygun ve doğru bir şekilde dikkat ile istiflenir.
 • Yeni yaşam alanına eşyalar yine dikkatle taşınır.
 • Odalara dağıtılma işlemleri de bittikten sonra burada monte işlemleri ve sabitleme işlemleri yapılmaktadır.
 • Ev, ofis ya da diğer yaşam alanlarına ücret almadan eksperiz hizmeti vermektedir. Bunun sayesinde taşınmak istenmekte olan eşyaları inceleyerek nakliye aracının büyüklüğüne ve eşyaların cinsine bağlı olarak kaplamak amacı ile gerekli aletler belirlenmektedir.
 • Müşterimizin istekleri doğrultusu üzerine eşyalar paket ve kolilerden ayrılır, odalara dağıtılma işlemleri gerçekleştirilir.
 • Antika eşyaların eşyalarınızla beraber nakliyat aracında değil, özel aracınız ile taşınması önerilmektedir.
 • Patlayıcı eşyalar ve silahlar nakliye aracına yüklenmemelidir.
 • En sık yapılan hatalardan biri olan canlı hayvanların nakliye aracına koyulmak istenmesi. Hayvanları mal taşır şekilde eşyaların arasında kamyona yüklemek hiç doğru bir davranış biçimi değildir. Eşyaların arasında taşınmasını istediğiniz hayvanların bu şekilde canlarını tehlikeye atmış olursunuz. Bundan dolayı hayvanınızı kendi özel aracınız ile ya da özel bir taşıma şeklinde aktarımını sağlayınız.
 • Tuz ruhu, tiner, kimyasal boya tarzında olan eşyalar, olası bir kaza sonucunda tehlikeye neden olacakları için nakliye aracına koyulmaması tavsiye edilmektedir.
 • Ev eşyası olmayan bahçe makinaları, otomobil, jeneratör gibi eşyalar nakliyat aracına alınmamalıdır.
ARA