0532 208 07 81 Tüm Türkiye'ye Nakliye Hizmeti 444 90 43
tr

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Ataşehir Evden Eve Nakliyat
Ataşehir

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Nakliyat hizmetleri güven ve özen gerektiren işlerin başında gelmektedir. Kentsel dönüşüm faaliyetlerinin başlamasından sonra Pelikan Nakliyat özellikle bu bölgedeki çalışmalarını fazlasıyla arttırmış bulunmaktadır. Ataşehir Pelikan Nakliyat gerek tecrübe konusunda, gerekse içerisinde barındırmış olduğu tüm nakliye donanımlarıyla diğer firmalara göre profesyonel ve kaliteli hizmetler vermektedir. Sahip olduğu özelliklerini ise çağın getirdiği yeniliklerle harmanlayıp daha planlı ve projeli çalışmalar yürütür. Ataşehir Pelikan nakliyat ve tamamen müşteri memnuniyeti ön planda tutarak, en iyi şekilde hizmet vermeye çalışan 7/24 hizmet veren bir firmadır.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat firması olarak bölgede etkin bir oynamaktadır. Verdiği evden eve nakliye, şehirler arası taşımacılık ve eşya depolama etkinlikleri ile müşterilerine hem kaliteli hem de güvenilirlik açısından sigortalı hizmetler sunar. Ataşehir Evden Eve Nakliyat firmasını aradığınız ilk andan taşıma işleminin son anına kadar müşterilerine güvenli bir ortam ve samimi diyologlarıyla istediği hizmeti sunmaktadır. Ofis, villa ve ev taşımacılığı gibi hizmetlerde Pelikan Ataşehir Evden Eve Nakliyat firması ile iletişime geçtiğinizde müşterilerinin onayı dahilinde firma tarafından taşımacılığın yapıldığı yere bir eksper gönderilerek eşyalara bakılıp, incelenmesi sağlanır. Bu konuda hiç endişe etmenizi gerektirecek bir durum yoktur, tam aksine daha güvenilir bir taşımacılık için en iyi çözümdür. Eve öncesinden gelip eşyaların çokluğu incelenir, bulunan malzemeler dahilinde ne kadar eleman gerektiği hakkında ön fikirde bulunarak size sağladığımız taşıma işleminin huzurlu ve güvenilir bir şekilde geçmesi sağlanır. Taşıma sırasında gelen çalışma ekiplerimiz evde bulunan tüm eşyaları (beyaz eşya, mobilya takımı, koltuk takımı, kırılacak eşyalar vs.) temiz bir şekilde patpatlarla sarılır. Sonrasında evde bulunan avizeler ve dolaplar ustalarımız tarafından dikkatli bir şekilde sökülür.

Eşyalarınızı nakliye aracımıza düzgün, titiz bir şekilde istifleyerek taşıma işleminin gerçekleştiği yere götürülür. Bu taşıma esnasında müşterilerin istek ve arzularına göre yerleştirilir, sökülen dolapların kurulumu yapılır. Faydalanmak istediğiniz hizmet kapsamına bağlı olarak ev temizliğide gerçekleştirilir. Beyaz eşyaların ve avizelerin bağlantıları yapıldıktan sonra ise size sunulan hizmetimiz tamamlanmış olur. Son olarak eşyalarınızın en ufak tefek herhangi bir zarar görmesi durumunda Pelikan Ataşehir Nakliyat yetkililerimiz ile iletişime geçerek firmamızın size sağladığı sigorta hizmetinden yararlanırsınız. Pelikan Ataşehir evden eve nakliyat ile birlikte eşya depolama ve şehirler arası nakliye hizmeti de sunmaktadır.

Taşınmaması Gereken Eşyalar Nelerdir?

 Çoğu zaman gıda ürünlerinin nakliye aracına yüklenmemesi gerektiği söylenir. Çünkü derin dondurucu içerisinde yer alan gıdalar genellikle bozulur. Antika eşyalar değeri bakımından ayrı bir şekilde taşınması gerektiğinden dolayı normal eşyalarla taşınmamalıdır. Ev eşyası olmayan çim biçme makinesi, jeneratör, odun-kömür ve otomobil gibi eşyalar da nakliyat aracımıza alınmamalıdır. Genellikle yapılan düşüncesizliklerden biri de canlı hayvanların nakliyat aracımıza konulmak istemesidir. Mal taşır gibi eşyaların arasına canlı hayvanlarınızı taşımak istemeniz pekte doğru bir eylem değildir. Eşyalarla birlikte taşımak istemeniz dahilinde hayvanlarınızın canını ciddi bir şekilde tehlikeye atmış olursunuz. Bunun dışında patlayıcı eşyalar ve silahta taşınmamaktadır. Ayrıca kaza sonucu tehlike saçabilecek kimyasal boya, benzin, tiner ve tuz ruhu gibi ürünlerde eşyalarla birlikte taşınmamalıdır.

Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Aranan Özellikler

Evden Eve Nakliyat yapılacak olan aracın temiz olması ve yapılması gereken bakımın düzenli bir şekilde yapılmasıdır.Firma bünyesinde çalışan personeller, düzenli aralıklarla kesinlikle iş güvenliği eğitimi almalıdır. Çalışan personeller eşyaları düzenli olarak ayırabilmek için yanlarında etiket, ambalaj gibi malzemeler getirmelidir. Uzman kişi tarafından sökülmesi gereken eşyalar dikkatlice sökülmelidir. Çalışanlar eşyaları nakliyat aracına düzenli bir şekilde istiflemelidir.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat
Hayat koşulları bazı anlarda kişilerin yaşamlarını sürdürdükleri evden başka bir eve taşınmalarına neden olabilir. Bu son derece doğal bir durum olarak hepimizin de karşısına çıkar. Yeni bir işe girmiş olmak, evlenmek ya da birçok farklı nedenden dolayı taşınma sürecine girilebilir. Bu süreçte etkili bir nakliyat firması bulmak çok önemlidir. Nakliye hizmeti meselesinde ise senelere yayılan köklü hizmet tecrübesi ile Pelikan Nakliyat kendini gösterir. Ataşehir nakliyat hizmetini bu şekilde güvenilir yerden almış olursunuz.

Evden Eve Taşıma Evresinde Önemli Olan Nedir?

Evden eve taşıma evresinde dakik hareket etmek ve eşyaların hiçbirine zarar gelmeyecek şekilde davranmak en mühim meseledir.

Evden Eve Nakliye Şirketleri Taşımacılık Konusunda Ek Hizmet Sunar mı?

Nakliye firmaları taşıma meselesinde ek hizmet sağlar. Fakat her firma bu hizmeti vermemektedir. Eşya paketleme ve montaj, de montaj gibi işlemler firmaya göre değişecektir.

Bir Nakliye Şirketinde Kesinlikle Olması Gereken Kıstas Nedir?

Herhangi bir nakliye şirketinde mutlaka yer alması gereken kıstas her zaman için alanında uzman hale gelen bir personel ekibi olmaktadır. İşini misyon bilinciyle beraber yapan her birey, nakliye hizmetini verimli kılar.

Nakliye Şirketlerinin Fiyat Dengesi Neye Göre Değişir?

Nakliye şirketlerinin sunduğu her bir hizmetin fiyatı çoğunlukla olayın geçtiği ülkenin ekonomik koşullarına göre değişecek ve gelişecektir

Nakliyat Firmasının En Önemli Detayı Nedir?

Nakliye firmalarının en önemli detayı dürüst bir hizmet sunmaktır. Verilecek hizmet meselesinde size karşı net olan bir firma seçmelisiniz

ARA