0532 208 07 81 Tüm Türkiye'ye Nakliye Hizmeti 444 90 43
tr

Ataköy Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Ataköy Evden Eve Nakliyat

Ataköy Evden Eve Nakliyat

İnsanların nakliye konusunda ihtiyaçları yıllardan beri devam etmektedir. Ev taşıyan bireyler rahatlığından dolayı çoğunlukla nakliye hizmeti arayışına girmektedir. Nakliye hizmeti bireyler açısından büyük önem taşımaktadır. Müşteriler açısından nakliye de istenilen ve aranılan en önemli özellik her zaman güvenilir olmasıdır. Eğer sizler de eşyalarınız için güvenilir bir nakliye hizmeti arıyorsanız, Pelikan Nakliyat sizlere göre.

Kaliteli ve özenli  bir şekilde verdiği hizmetler ile evden eve nakliyat konusunda Ataköy Pelikan Nakliyat oldukça profesyoneldir. Özellikle günümüzde uygun fiyatlı  güvenilir nakliye hizmeti bulmak oldukça zordur. Firmamız bu konuda size hem güvenilir hem de uygun fiyat kalitesini sağlar. Herkesin aradığı en özel nakliye firması olarak bilinen Ataköy Pelikan Nakliyat size bu hizmeti vermektedir.

Ataköy Evden Eve nakliyat

Ataköy Evden Eve Nakliyat firmasını aradığınız ilk andan taşıma işleminin son anına kadar müşterilerine nakliye işlemlerinde geçilecek aşamaları ayrıntılı bir şekilde anlatmaktadır. Böylelikle müşterilerine güvenli bir ortam sağlamaktadırlar. Ataköy Evden Eve Nakliyat öncelikle taşıma esnasında en uygun biçimde uygulanabilmesi için taşınacak mekana önceden analiz edilmesi için eksper gönderilir.Ardından her ihtimale karşı nakliye sigortası yapılarak eşyalarınızın taşınması esnasında yaşanabilecek  istenmeyen durumlara ve hasarla karşı eşyalarınızı güvence altına alır. Eşyalarınızın sökümü Ataköy Pelikan Nakliyat firması tarafından getirilen ustalarla gerçekleştirilecek olup, taşıma işleminin gerçekleştiği yere belirlendiğiniz şekilde montajlanacaktır. Evinizde bulunan mevcut eşyalar ve tüm malzeme farklı ambalajlarla ve farklı paketleme teknikleri ile taşıma işlemi esnasında zarar görmemesi adına patpatlanır. Parçalara ayrıldıktan sonra ambalajlanan mobilya ve diğer eşyalar taşıma sırasında zarar görme ihtimaline karşın araca düzenli bir şekilde istiflenir. Götürülecek yere nakliyesi tamamlanmış olan eşyalar sizlerin belirlediği konumlara yerleştirilir ve tekrar ustalar sayesinde kullanıma uygun hale getirilmesi için montalanır. Taşıma işlemini depolama alanlarımızda yapılmasını istediğiniz an da ise korunaklı depolarda birinci sınıf, kaliteli ve emniyetli bir şekilde size depolama hizmeti vermekteyiz.

Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Aranan Özellikler

Aranan özelliklerin en başında evden eve nakliyat yapılacak olan aracın temiz olması ve yapılması gereken bakımın düzenli bir şekilde yapılmasıdır. Çalışan personeller eşyaları düzenli olarak ayırabilmek için yanlarında etiket, ambalaj gibi malzemeler getirmelidir. Firma bünyesinde çalışan personeller, düzenli aralıklarla kesinlikle iş güvenliği eğitimi almalıdır. Uzman kişi tarafından sökülmesi gereken eşyalar dikkatlice sökülmelidir. Çalışanlar eşyaları nakliyat aracına düzenli bir şekilde istiflemelidir.

Ataköy Evden Eve Nakliyat Hizmeti Neleri Kapsar?

Ofis, ev veya diğer yaşam alanlarına firma ücretsiz bir şekilde size ekspertiz hizmeti sunar. Bu sayede taşımak istediğiniz eşyaları inceleyerek eşyaların cinsine göre kaplamak için gerekli aletler ve nakliye aracının büyüklüğü belirlenir. Nakliyat işinin yapılacağı tarih başlangıç noktasına Ataköy Evden Eve Nakliyat tarafından uzman ekip gönderilere kolileme ve paketleme işlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirir.Yapılması gereken sökme ve demontaj işlemleri yapılır. Tüm eşyaların kolilenmesi ve paketlenmesi bittikten sonra nakliyat yapılacak araca doğru ve uygun bir biçimde yerleştirildikten sonra taşımanın yapılacağı yere eşyalarınız taşınır. Sizlerin arzunuz ve isteğiniz doğrultusunda ise eşyalar koliler ve   paketlerde ayrılarak tercih ettiğiniz şekilde odalara dağıtılma işlemi gerçekleştirilir. Burada sabitleme ve monte işlemleri yapılır Son olarak ise faydalanmak istediğiniz şekilde hizmet kapsamına bağlı olarak ev temizliği de gerçekleştirilir.

ARA