0532 208 07 81 Tüm Türkiye'ye Nakliye Hizmeti 444 90 43
tr

Aşiyan Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Aşiyan Evden Eve Nakliyat

Aşiyan Evden Eve Nakliyat

Aşiyan’da vermiş olduğu nakliye hizmetiyle birlikte İstanbul genelinde de aynı hizmeti sunan en iyi Aşiyan evden eve nakliyat firması Aşiyan Pelikan Nakliyat, tüm nakliye işlerinize özel bir titizlik ve kaliteyle çözümler sunarak sizi memnun etmekte. Pelikan Nakliyat tarafından alacağınız geniş kapsamlı ve sistemli hizmetlerle eşyalarınızı sorunsuz ve hızlı bir şekilde taşıyarak, müşteriler için sürekli önemli bir stres kaynağı olan bu zor görünen süreci gönül rahatlığıyla firmamızla iletişime geçerek atlatabilirsiniz. Kendi alanında varlığını müşterilerine sorunsuz bir şekilde hissettiren ve hissettirmeye devam eden Aşiyan Pelikan nakliyat, gerek kurumsal kimliği ile ve gerekse çalışanlarının deneyimli oluşu ile, Aşiyan evden eve Nakliyat diğer firmalar arasında açık ara öne çıkmaktadır. Tecrübeye dayalı size sunmuş olduğu hizmetin profesyonelliği ve kaliteyi hakim kılan Pelikan Nakliyat, dünden bugüne edinmiş olduğu tecrübeyle işinin ehli olmuştur. Kurulduğu günden beri sunmuş oldukları hizmetlerin tamamını büyük dürüstlük ve bir şeffaflıkla tamamlayan Pelikan Nakliyat, bu sayede en güvenilir Aşiyan nakliyat firmaları arasında sürekli dikkat çekmektedir. Bunu siz müşterilerimizin bizi başka insanlara tavsiye etmesinden ve yeni gelen müşterilerimizin firmamıza göstermiş olduğu ilgiden çok rahat bir şekilde emin olabiliyoruz.

Aşiyan Evden Eve Nakliyat

Aşiyan Evden Eve Nakliyat olarak eşyalarınızı taşırken sizin kadar titizlikle bakıp kesinlikle rastgele teknikler kullanmadan tamamen güvenli bir şekilde taşımayı amaçlıyoruz. Araç iç güvenlikle birlikte her ihtimale karşı oluşabilecek zararlara karşı nakliyat sigortası hizmeti sağlamaktayız. Bu sayede taşınma sürecinde en ufak zarar görmüş olan eşyalarınızı ve kayıplarınızı, tam değerinden karşılama imkanı veriyoruz. Aşiyan Evden Eve Nakliyat olarak yıllardır sunmuş olduğumuz şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetlerinin tamamında sıkıntısız bir şekilde tamamlamanın gururuyla daha iyi çalışıyoruz. Taşımacılığı yapılacak yerde bulunan beyaz eşya, dolap, mobilya, masa, kırılacak eşyalar gibi eşyalar işinde deneyimli ve uzman çalışanlar tarafından dikkatli ve titiz bir şekilde paketlenir ve aynı şekilde yerine yerleştirilip kolilenir. Ev taşımak bu süreçte eşyalarınız ile ilgili en ufacık bir sorun yaşamayacağınız Aşiyan Evden Eve nakliyat tarafından size bu güvenceyi sağlamaktadır.

Aşiyan Evden Eve Nakliyat Firmasının Verdiği Hizmetler

Aşiyan Evden Eve Nakliyat firmamızın verdiği hizmetler sırasıyla, güvenli bir şekilde evden eve taşımacılık, şehirler arası taşımacılık, ofis taşımacılığı, fuar ve tekstil taşımacılığı, kamu taşımacılığı, depolama hizmetleri, her ihtimale karşın yaşanabilecek en ufak zararın karşılanması için sigortalı taşımacılık ve son olarak yaşanabilecek zaman kaybını ve eşyalara verilebilecek en ufak zararı önlemek adına asansörlü taşımacılık verilen hizmetler içerisinde.

Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Aranan Özellikler

Evden Eve Nakliyat yapılacak olan aracın temiz olması ve yapılması gereken bakımın düzenli bir şekilde yapılmasıdır. Firma bünyesinde çalışan personeller, düzenli aralıklarla kesinlikle iş güvenliği eğitimi almalıdır. Çalışan personeller eşyaları düzenli olarak ayırabilmek için yanlarında etiket, ambalaj gibi malzemeler getirmelidir. Uzman kişi tarafından sökülmesi gereken eşyalar dikkatlice sökülmelidir. Çalışanlar eşyaları nakliyat aracına düzenli bir şekilde istiflemelidir. Çalışanların müşterilere samimi diyaloglar kurarak, yaptıkları işleri sırasıyla bilgilendirerek rahatlatıp, o güveni sorunsur bir şekilde vermelidir.

ARA