0532 237 12 41 Tüm Türkiye'ye Nakliye Hizmeti 444 90 43
tr

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Arnavutköy Evden Eve Nakliyat
Arnavutköy

İstanbul Arnavutköy Evden Eve Nakliyat

Pelikan Nakliyat markası olarak kurulduğumuz günden bugüne kalite, ekonomik ve güvenli hizmet anlayışını karşılıyoruz. Bu zaman içerisin de gelişiyor, öğreniyoruz ve değişiyoruz. Vaktimizin çoğunu hizmet vermeye, hizmet vermeye devam edebilmek için aynı zaman da gelişiyoruz. Gerçek personel gelişimi, gerek de iş gelişimi olarak çaba sarf ediyoruz. Bulunduğumuz noktaya kurduğumuz günden beri emin adımlarla ilerliyoruz. Böylece sektörün öncü markalarından biri haline geldik. Arnavutköy Evden Eve Nakliyat şirketleri arasında en önemli markalardan birisi haline gelmemizin temel sebeplerinden biriside İstanbul içerisinde kara yolu ile tüm ilçelerine hizmet veriyor oluşumuzdandır. Bununla ilgili gereklilikleri firmamız karşılamakta, kesintisiz hizmet sunmaktan yana asla ödün vermemektedir. Taşımacılık esnasında hem personel olarak hem de araçlar olarak gerekliliklerimi sürekli sorguluyor eksik noktalarımızı tamamlıyoruz. Böylece daha kendinden emin ve gelişime açık bir firma olarak siz değerli müşterilerimizin karşısına çıkıyoruz.

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat işleriniz için İstanbul da tüm ilçelere hizmet veren Pelikan Nakliyat markamız var. Marka değerimizi personel bilgisi, iş uzmanlığı, iş titizliği, ekonomiklik ve teknoloji takibi gibi maddelerden elde ediyoruz. Sayılan maddeler sayesinde gün geçtikçe eskimiyor yenileniyoruz. Personel uzmanlığına ve titizliğine çok dikkat ediyoruz. Böylece paketleme ve eşya taşıma esnasından birçok başlığa titizlikle yaklaşıyoruz. Araca taşınma, paketleme, araç içi taşıma ve araçtan yeni adrese taşınma noktasındaki güven ve titizliği sağlamayı hedefliyoruz. Geliştiğimiz birçok noktadan birisi de burada karşımıza çıkıyor. Personel eğitimlerinde ve kullandığı ürünlerde olduğumuz yenilikçi rol modeli, teknolojik gelişmelerde de gerçekleştiriyoruz. Gelişen teknolojik akım ve ürünlere yakından bakıyor ekibimize dahil ediyoruz. Böylece gelişime ve öğrenmeye açık bir ekip oluyoruz. Bu durum da süreç içerisinde bizleri daha güçlü bir marka haline getiriyor. Personellerimiz sizlerle birebir iletişim halinde oluyor böylece her anı yakında takip etme fırsatınız oluyor. İstediğiniz tarih ve saat aralığında sizlere hizmet sunuyoruz. Bu hizmeti sunmak içinde gerekli iş makinalarını da envanterimize ekliyoruz. Bunların başında da asansör teknolojisi gelmektedir.

Arnavutköy Asansörlü Nakliyat

Arnavutköy Asansörlü Nakliyat yapan markalar arasında en net göze çarpan Pelikan nakliyat olarak zamanla daha da gelişiyoruz. İstanbul içinde her ilçeye hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu süreçte kara ulaşımını kullanıyor, tam donanımlı araçlarımız ve uzman personel ekibimizle sizlere en uygun ve hızlı hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Bu hizmetleri sunarken de hız ve ekonomik olmak için asansör sistemini kullanıyoruz. Günümüz sokakları ve yüksek katlı binalara ulaşımda ve eşya taşımada bizlere kolaylık sağlarken, siz değerli müşterilere de güven aşılamaktadır. Paketlemesini yaptığımız ürünün asansör yoluyla ulaşımını hesaplayarak daha kolay ve elverişli şekilde adresinize ulaşımını iş başında planlıyor ona göre hareket ediyoruz. Ve bu süreçleri sizlerin de cep dostu olarak hesaplıyor planlıyoruz. Aklınız ve zamanınız eşyalarınız da kalmaması için en hızlı ve en güvenli yol olan Pelikan Nakliyat’ı tercih etmenizi öneriyoruz. Zamanınız ve eşyalarınız bizler için çok önemli. Eşya güvenliği, müşteri zamanın ortak buluştuğu noktada bunu ekonomik yolla yapabilmek için sizlerle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

Evden Eve Taşımacılık İşlemleri Çok Zaman Alır mı?

Hayır bu işlemler çok fazla zaman almaz. Çünkü uzman ekip her daim eşyalarınızı en kısa süre içerisinde yeni evinize götürecek şekilde çalışmalarını sürdürür.

Asansör ile Yapılan Taşıma Hizmetinin Güven Düzeyi Ne Kadardır?

Asansöre alabileceğinden fazla eşya yüklenmediği sürece bu şekilde bir taşımacılık yöntemi geliştirmek son derece mantıklı olacaktır diyebiliriz.

Nakliye Firmaları Kurumsal Kimliğe Sahip Olur mu?

Her nakliye firmasının kurumsal kimliği olamaz. Fakat günümüzde alanında kendini hayli geliştiren nakliye firmalarının çoğu kurumsal kimliğe sahip haldedir. Bu durum güvenceyi de arttırır ve müşterinin memnuniyet düzeyini iyileştirir.

Nakliye Sigortası Yaptırmak Önemli mi?

Gerçekten kusursuz bir hizmet almak istiyorsanız nakliye sigortası sizin güvenceniz olacak demektir. Eşyalarınızın süreç boyunca korunmasını sağlamak tamamen sigorta yaptırmanıza bağlıdır diyebiliriz.

Nakliye Şirketlerinin Hizmet Kalitesi Birbiri ile Aynı mıdır?

Nakliye şirketlerinin sunduğu hizmetin kalitesi asla birbiri ile aynı olamaz. Her firmanın hizmet kalite standartları birbirine göre değişim gösterir. Bu şekilde ortaya farklı kalite skalalarında firmalar çıkmış olacak demektir.

ARA