0532 208 07 81 Tüm Türkiye'ye Nakliye Hizmeti 444 90 43
tr

Anadoluhisarı Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Anadoluhisarı Evden Eve Nakliyat

İstanbul Anadoluhisarı Evden Eve Nakliyat

Nakliye işinde deneyimli ve uzman hizmeti vermek emek harcayan bir personel kadrosu, vizyon ve misyonu ile çalışan Pelikan Nakliyat şirketi İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Birinci sınıf hizmet anlayışı ile günden güne gelişen ve değişen ama özünden ödün vermeyen bir şirket oluşmuştur. Bu sayede kalite standartları, cep dostu oluşu ve güven duygusunu karşı taraf yansıtması ile tercih edilme noktasında artışı çok fazladır. Bir de üstüne üstlük bu özellik ve koşullara deneyimli çalışanları etlenince Anadoluhisarı Evden Eve Nakliyat şirketleri arasında kendimizi üst sıralarda görüyoruz. Hizmet standardı müşteri odaklı ve müşteri dostu olan bir şirket yolunda ilerliyor ve kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Marka değerimize ve personellerimize gerekli değeri gösteriyoruz böylece her hizmet sunumunda aynı standart ve kaliteyi yakalamayı hedefliyoruz.

Anadoluhisarı Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık sektöründe kendimize uzun vade de yer etmeyi hedefliyoruz. Bunun içinde gerek personel gerek teknoloji çağının ürünlerinden faydalanıyoruz. Bu ürünlerden faydalanırken uzmanlardan eğitim alıyor ve personellerimizi eğitiyoruz. Böylece her daim sektörde gelişmiş ve işinin uzmanı bir marka olmayı hedefliyoruz. Böylece eşyalarınız hızlı ve güvenilir şekilde adresten alınıp adrese teslim ediliyor. Güven ve kalitenin buluştuğu Pelikan Nakliyat şirketi sayesinde Anadoluhisarı Evden Eve Nakliyat işlerinizi gerçekleştiriyoruz. Evde eşyalarınızı en güvenilir şekilde paketliyoruz, bu sayede eşyalarınız zarar görmüyor ve yıpranmıyor. Eşyalarınız bakımları tam yapılan tam teçhizat araçlarla sarsılmaz şekilde depolanıp adresinize kadar araç içinde sürtünme, çarpma ve kırılmanın önüne geçilir. Evde paketleme, araç içi yükleme gibi konularda uzman çalışanlarımızla birlikte siz değerli müşterilerimize en kısa zamanda en kaliteli lojistik hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Birinci sınıf bir hizmeti cep dostu olarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Kalite ve uzmanlık birlikteliğinden faydalanarak daha büyük kitlelere hitap ediyor, hizmette her daim açık ve ileri doğru genişliyoruz.

Anadoluhisarı Asansör Nakliyat

Pelikan Nakliyat olarak son teknoloji asansör sistemlerini uzmanlardan aldığımız eğitimler neticesinde ekibimize dahil ediyoruz. Dahil olan teknolojik araçların eğitim süreçleri tamamladıktan sonra çalışanlara eğitimleri veriliyor. Böylece iş bölümü kısmında herkes görevini biliyor, en iyi şekilde yerine getirmek için eğitimlerini tamamlıyorlar. Uzman kadromuzu güncel ve yenilikçe tutmaya devam ediyoruz. Böylece İstanbul’da aranan nakliye firmalarında en başta olmaya ve kalitemizi korumaya devam etmeyi hedefliyoruz. Teknolojik aletlerin getirdiği kolaylıklarla hem daha hızlı hem de kesintisiz bir hizmet sunuyoruz. Bu teknolojik rahatlık ile ekonomik ve hızlı hizmeti sizlere sunuyoruz. Sektörünün öncülerinden olan Pelikan Nakliyat ismi Anadoluhisarı Asansörlü Nakliyat konumunda da hizmet vermektedir. Bu hizmet karşılığını ekonomik ve güvenli sonuçlandırma da doğru adres olarak sizlerden gelen geri dönüşleri de ciddiye alıyoruz böylece gelişmemiz, değişmemiz için sizlere de ihtiyaç duyuyoruz. Marka tanınırlığını oluşturmada en büyük güvencemiz sunduğumuz hizmet ve o hizmetin kalitesi olduğuna inanıyoruz. Böylece kurduğumuz ilk günden bugüne bizleri sizlere ait hissettiren nokta sunduğumuz hizmet ve bu hizmetin kalite standardını korumak olmuştur. En iyisi için gün geçtikçe biz ve çalışanlarımız olarak çaba harcıyor değişirken sizler için aynı zamanda gelişiyoruz.

ARA