0532 208 07 81 Tüm Türkiye'ye Nakliye Hizmeti 444 90 43
tr

Alibeyköy Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Alibeyköy Evden Eve Nakliyat

İstanbul Alibeyköy Evden Eve Nakliyat

Çalışma mottomuz daima güven arz eden bir firma olmak ve bunun için gayret gösteriyoruz. Alibeyköy Evden Eve Nakliyat firmaları arasında sektörde öncü bir Pelikan Nakliyat markası oluşturduk. Eşyaların paketlenmesi, taşınması ve yerleştirilmesi esnasında eşyalara gereken kıymet ve önemi gösteriyoruz. Eşyaların ev içerisinde uzman ekip tarafından demonte hale getirilmesi ve monte edilmesi gerçekleştirmekteyiz. Bu montaj işlemleri sektörde tecrübeli ve uzman çalışanlarımız tarafından konumunuz da yapılmaktadır.  Personellerimize eşya taşıma ve kaldırma ile ilgili bilgilendirici eğitimler veriyoruz. Bu sayede güvenilir bir marka oluşturma hususunda net ve sağlam adımlar atıyoruz. İstanbul içerisinde güvenle taşınma konusundaki sıkıntılarınızı çözebilecek başlıca markalardan en önemlisi konumundayız. Zamanınız yalnızca sizin için de bizim içinde çok önemli bu noktada eşyalarınız belirlenen tarih ve saatler arasında kesinlikle deneyimli ve eğitimli personellimizle gerçekleştirmekteyiz. Bu taşıma işlemini zamandan tasarruf ederken aynı zamanda cüzdan dostu olarak da gerçekleştiriyoruz. Birinci sınıf işçilik ve titizlikle lojistik desteği sağlıyoruz.

Alibeyköy Evden Eve Nakliyat

Pelikan Nakliyat olarak İstanbul içerisinde kara nakliyatı konusunda dürüst ve adil olmaya önem gösteriyoruz. Eşyaların zamanında, sağlam ve ucuz şekilde güvenilirlik ile sizlere hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Bu taşıma sürecinde kesinlikle müşteri ve çalışanlarımızla bire bir iletişim halinde ve organize olmaktan çekinmiyoruz. Eşyaları teslim aldıktan ve teslim edene kadar geçen sürede lojistik ihtiyaçlarına tam hizmet ve bilgilendirme sunuyoruz. İstanbul içerisinde her ilçeye hizmet güvencesi sunmaktayız. Alibeyköy Evden Eve Nakliyat servislerini zamandan, cüzdanınızdan ve taşınma korkusunda tasarruf ederek gerçekleştirebilirsiniz. İlk günkü heyecan ve özveri ile işimize ve sizlere saygı duymaya devam ediyoruz.  Nakliye işlemi sırasında personellerimizden taleplerde bulunabilirsiniz, bu talepler deneyimli personellerimizce kayıt altına alınacak ve işleme sokulacaktır.

Alibeyköy Asansörlü Nakliyat

Pelikan Nakliyat daime sektör öncülerinden olmayı hedeflemektedir. Alibeyköy Asansörlü Nakliyat hizmeti ile tüm İstanbul ilçelerine hizmet vermektedir. Bu ilçelere hizmette sadece personel deneyimi değil aynı zamanda teknolojik gelişmeleri de yakından takip ediyor ve bu teknolojik gelişmelere uyum sağlıyoruz. Günümüz sorunlarından bir tanesi de yüksek katlı binalara eşya taşımaktır ve dar sokaklardan eşya indirme ve taşıma işlemidir. Hem vakit kaybı olmakta hem de eşyalar yüksek katlara taşınırken zarar görmektedir. Bu gibi durumların önüne geçmek için Alibeyköy Asansörlü Nakliyat hizmetini siz kıymetli müşterilerimize sunmaktayız.  Eşyalarınızı evden teslim alırken yaptığımız paketleme işlemini adresinize kadar zarar görmeden teslim ediyoruz. Eşyalarınız gerek evden çıkartılırken gerek yeni adresinize taşınırken asansör sistemi güvencesine emanet edilmektedir. Böylece zamandan tasarruf ederken kaliteden ödün vermiyoruz. Müşteriler olarak her adımımızdan ve ekibimizden durum ile bilgilendirme ve lojistik desteğini alabilirsiniz. İstediğiniz konuma, öngördüğünüz saat içinde eşyalarınızı asansör hizmeti ile teslim ediyoruz. Eşyalarınızın tesliminden sonra ki süreçte de siz değerli müşterimizden gelen geri dönüşlere önem gösteriyor ve bekliyoruz. Sizlerden gelen geri dönüşler sayesinde işletmemiz daha güçlü ve bilinçli bir kuruluş olacaktır. Bu sayede oluşturduğumuz marka değeri siz değerli müşterilerimiz sayesinde güçlenecektir. Siz evinizden her anını kontrol edin biz gerçekleştirelim. Güven ve huzurunuzu da taşıyalım.

ARA