0532 208 07 81 Tüm Türkiye'ye Nakliye Hizmeti 444 90 43
tr

Akfırat Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Akfırat Evden Eve Nakliyat

Akfırat Evden Eve Nakliyat

Firmamız, sizlere her zaman en iyi nakliyat deneyimini yaşatmak için senelerin bilgi ve tecrübesi ile kurulmuştur. Firmamız, evden eve nakliyat, büro ve ofis taşıma gibi diğer tüm nakliyat ihtiyaçlarınızda sizinle beraberdir. Her zaman en iyisi olmak istemi ile son teknoloji tekniklerle ve gerekli standartlara uygun malzeme tercihlerimizle hizmetinize hazırız. İşimizin en ince noktalarından itibaren yapacağımız hizmetimize hâkim olarak, deneyimlerimizi de sizler ile paylaşmak isteği içerisindeyiz. Taşınma güvenliğini en üst seviyede tutabilmek için nakliyat öncesinde sizlere ziyarette bulunarak keşif planı oluşturmaktayız. Eşyalarınızı taşırken de her olası olumsuzluğu ortadan kaldırabilmek amacı ile en uygun teknik ve metaryelleri seçerek ambalajlamaları sağlamaktayız. Bu sayede taşınma esnasındaki tüm işlemleri sigorta kapsamında uygun olarak gerçekleştirip, buna bağlı oluşacak etkilerin de önüne geçmekteyiz. Sizlere sağlamış olduğumuz hizmet ağımız sayesinde Akfırat Evden Eve Nakliyat olarak her zaman öncü firmalardan bir tanesiyiz.

Sizler İçin En Uygun Ve Makul Fiyatlarımız

Akfırat Evden Eve Nakliyat olarak ihtiyaçlarınıza uygun oluşturduğumuz plan sayesinde de hizmette gerekli eleman ve ekipman kadromuz ile sizlere zamanında, büyük ve kusursuz bir hizmet sağlamaktayız. Taşıma esnasında da sizlerin yanında olarak, montaj ve yerleştirme işlerinize yardımcı olmaktayız. En iyi nakliyat deneyimini siz de bizler ile beraber yaşamak isteyebilirsiniz. Kurumsal anlamda hizmet veren firmamız çeşitli alanlarda hizmet verme durumundadır. Kurumsal yapıda olmamız hem sorumluluk alabilmek adına hem de hizmetlerin düzenli olmasını sağlamasından dolayı büyük ayrıcalıklardan biridir. Nakliyat hizmetlerinde senelerdir çalışan köklü bir firma olmamızın vermiş olduğu avantajları yaşadığımız gibi sizlere de bu avantajları sunarak memnun kalmanızı sağlamaya çalışıyoruz. Ofisinizi veya evinizi taşımak istediğiniz zaman bir telefonla bizlere ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Ve Güvenilir Personellerimiz

Çoğu firmalar çalışanlarının sorumluluklarını almak istemeyebilir ve kırılan eşyalarınız için yalnızca çalışanı sorumlu tutabilirler. Böyle durumlarda hem siz mağdur olmuş olursunuz hem de çalışan kişi sorun yaşayabilir. Pelikan Nakliyat ise bu tarz konularda sorumluluk alarak tüm mağduriyetlerinizde size kayıplarınızı temin edecektir. Profesyonel ekibimiz ile asansörlü ve sigortalı nakliyat gibi hizmetlerimizi de sizlerle buluşturan ekibimizden alacağınız hizmetlerle sorunsuz bir şekilde taşınabileceğiniz gibi rahat bir nefes de alacaksınız. Yanlış firmaları tercih ederek hem manevi hem de maddi anlamda zarar görmek istemiyorsanız, sizleri de bizleri tercih etmeniz için bekleriz. Taşındığınız zaman ihtiyaçlarınıza çözümler sunabilecek olan adresimiz sayesinde sizde stres yaşamayacaksınız ve eşyalarınızın zarar görüp görmediğini kontrol etmek zorunda kalmamış olacaksınız.

Asansörlü Nakliyat

Dış cephe asansörlerimizle vermiş olduğumuz bu hizmet sayesinde bina içerisinden eşya taşınmamış olduğu için komşularınız rahatsız olmayacaktır. Ayrıca bina içerisinde de duvarların ve iç asansörlerin yanı sıra, eşyalarınızın da zarar görme riski ortadan kalkacaktır. Akfırat evden Eve Nakliyat, ofis taşımacılığı ve parsel eşyalarınızın nakliyatı konusunda hizmet alabileceğiniz firmamız, sizlere çözüm ortağı olmaktadır. Tamamen müşterinin memnuniyetine dayalı olan hizmet anlayışı ile hareket eden firma, birçok kurumsal firmalara da nakliyat hizmeti vermiştir. Tüm taşımacılık işlemleri sırasında personellerimiz tarafından dikkatlice paketlenerek aynı şekilde dilediğiniz yere yerleştirilir. Siz de nakliyat firmamız ile işlerinizde kaliteye uygun ve makul fiyatlar ile sahip olmak isterseniz bizleri dilediğiniz gibi arayarak bilgi alabilirsiniz.

ARA