0532 208 07 81 Tüm Türkiye'ye Nakliye Hizmeti 444 90 43
tr

Akaretler Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Akaretler Evden Eve Nakliyat

Akaretler Evden Eve Nakliyat

Ev ve ofis taşımacılığı sektörlerinde hizmet veren evden eve nakliyat firmamız, alanında başarıyı elde etmiştir. Tüm yükler, sadece doğruluğu kanıtlanan çözüm yöntemleri ile taşınmaktadır ve yeni adreslere ulaştırılmaktadır. Firmamız, talep edilen adreslere en kısa süre içerisinde araç ve ekip gönderilmektedir. Bu sayede ise yeni düzenin kurulması noktasında zaman kaybı da yaşanmamaktadır. Akaretler Evden Eve Nakliyat ekipleri, montaj ve paketleme işlemlerini de profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Taşımacılık uygulamaları esnasında en çok şikâyet edilen durumlardan bir tanesi de eşyaların zarar görmeleridir. Ancak bizim firmamız tüm işlemleri kontrollü ve kademeli bir biçimde gerçekleştirildiği için bu gibi sorunları yaşatmıyoruz.

Eşyaları Toparlama Sistemi

Ofislere ve dairelere gelen ekiplerimiz, öncelikle taşınması gereken tüm eşyaların listesini çıkarmaktadırlar. Yapılan bu listelere göre paketleme işlemlerini başlatılmakta ve parçalar birinci sınıf kaliteye sahip ambalajlar ile sarılmaktadır. Akaretler Evden Eve Nakliyat çalışanları, eşyaların genelini tek bir araç ile dilediğiniz yere götürmektedir. En ufak bir parçanın dahi zarar görmemesi ve kaybolmaması için de her türlü önlemleri alıyoruz. Ayrıca montaj öncesinde de tekrar sayımlardan geçirilen yükleriniz, firmamızın personelleri tarafından özenle kurulmaktadır.

Güvenli Ve Profesyonel Ekibimiz

Ofis, ev, ağır ve parsel yük taşımacılığında çeşitli alanlarda hizmet vermektedir. Fakat firma ağır yükler veya fabrika malzemeleri için ise özel araç tedarik etme kapasitesine sahiptir. Yaşam alanlarında kullanmadığınız eşyaları da depolama desteği sunabiliriz. Tüm fazla malzemeleriniz, teker teker adreslerden toplanmaktadır ve firmanın depolarına götürülmektedir. Firmamızın depoları tüm ürünlere özel olarak dizayn edilmiştir. Parça yük taşımacılığı hizmetimiz de vardır. Bilindiği gibi eşya sayısının az olduğu durumlarda koca bir kamyon ya da tır kiralamak maddi açıdan zor duruma sokabilir. Ancak firmamız ürün sayısına göre fiyat veriyor ve tüm parça yükleri talep edilen adreslere gönderiyor. İşlem görmesi planlanan eşyaları önceden inceliyoruz ve müşteriye fiyat bilgisi veriyoruz. Yakın güzergâhlar için herhangi bir araç masrafı talep etmemekteyiz. Tüm eşyalarınızın incelenmesi için evinize ekip göndererek keşif yaptırıyoruz.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Bu hizmetimizde eşyalarınız, dış cephe asansörünü kullanarak taşınmaktadır. Bina içerisinden merdiven başı ve asansörlerde eşya taşınması yapılmadığından dolayı gerek iç asansörler gerekse merdivenlerinizde herhangi bir zedelenme ihtimali ortadan kalkıyor. Aynı zamanda da eşyaların bu alanlardan taşınması sebebi ile zarar görmelerinin de önüne geçmiş oluyoruz. Tüm bunların yanı sıra bina içinden taşınan eşyalar sebebi ile komşularınızın rahatsız olma gibi sorunlar da ortadan kalkıyor. Sigortalı nakliyat kapsamında taşıdığımız eşyalarınız, nakliyat sırasında ortaya çıkan sorunlara karşı eşyalarınızın güvence altında taşınmasına imkân veriyor. Özellikle Akaretler Evden Eve Nakliyat hizmetinde eşyalarınızın herhangi bir zarar görmesi halinde zararınız sigorta şirketi tarafından giderilmektedir.

Evden eve nakliyat firmaları arasında Pelikan Nakliyat hem hizmet konusunda hem de uzman ekibimiz sayesinde onlar ile nakliyat firmalarını geri planda bırakarak sizlere hızlı ve kaliteli hizmetler vermekteyiz. Evden eve nakliyat fiyatları arasında size en uygun ve bütçenizi sarsmayan fiyatlar ile hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Firmamız olarak sözümüz ve yaptığımız işler garantinizdir.

ARA