0532 208 07 81 Tüm Türkiye'ye Nakliye Hizmeti 444 90 43
tr

Acıbadem Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Acıbadem Evden Eve Nakliyat
Acıbadem

Acıbadem Evden Eve Nakliyat

Acıbadem evden eve nakliyat ve uygun fiyatlar ile parça taşımacılığı olarak Türkiye’nin her noktasına depolama ve parça hizmetleri sunmaktayız. Eşyaları daima işinde uzman kişiler ile makul fiyatlar ile ambalajlayarak taşımaktayız. Pelikan Nakliyat ile eşyalarınız evinizden çıkarılmadan hemen önce uygun malzemelerle itinalı bir biçimde ambalajlanır ve sarılır. Yerleştirilirken de istenilen uygun yerlere konulur. Ambalajlar sökülerek hemen teslim edilir. Araçlarımıza yüklemiş olduğumuz tüm eşyalarınız dikkatli bir şekilde istif edilerek yükleme işlemi gerçekleştirilir.

Dikkatli Ve Titiz Çalışmalarımız

Firmamız olarak, evden eve nakliyat sektöründe, en iyi hizmetleri sağlamak amacı ile kurmuş olduğumuz bir firmadır. Firmamız teknolojiyi çok yakından takip ederek nakliyat alt yapısını sürekli yenilemek durumundadır. Firmamıza ait olan tır, kamyon ve kamyonetler ile şehirlerarası ve şehir içi evden eve nakliyat hizmetlerini son kalitede sunmaktayız. Tecrübelerimizin büyük önemler taşıdığı evden eve nakliyat sektöründe, firmamız sizlerin teveccühü ile kabul görülmüş ve İstanbul’un önde gelen firmalarından birisi olabilme imkânını kazanmıştır. Ekibimizi tamamlayan deneyimli kalifiye elemanlar ve ekspertizler, Türkiye’nin her şehrine evden eve nakliyat ve ofis taşımacılıkları hizmetini büyük titizlikte verebiliyor. Banka taşıması, otel taşıması, platform veya piyano nakliyatı işlemleri ağır veya hafif fark etmeksizin talepleriniz doğrultusunda taşınması gerçekleştirilmektedir. Tüm bu işlemlerimiz Acıbadem Evden Eve Nakliyat adı altında gerçekleştirilmektedir ve firmamız evden eve nakliyat tekniklerini kullanmaktadır. Taşınma esnasında uzman ekibimiz ve son derecede kaliteli taşıma malzemelerimizle eşyalarınız ayrı ayrı kolilenir. Şehir içi veya şehirlerarası parsel taşıma isteklerinizi eksiksiz bir biçimde yerine getiriyoruz ve tüm koli, mobilya, beyaz eşya taşıma işlemleriniz için bizlerden fiyat almanız yeterli olacaktır.

En Makul Fiyatlar Sizler İçin Sunuluyor

Firmamıza ulaştığınız zaman sizlere makul fiyatlar sunmamız adına taşınacak tüm yükünüzün detaylı bilgilerini alıyoruz ve tüm ihtimalleri göz önünde bulundurmak kaydı ile taşıma fiyatlarını veriyoruz. Dolaplarınızı ve sökülmesi gereken tüm eşyalarınızı özenle söküyor ve profesyonel kadromuz ile hiçbir şekilde zarar vermeden aynı şekilde tekrardan dilediğiniz gibi kuruyoruz. Kullanmış olduğumuz malzemeler kaliteli olmak kaydı ile eşyalarınıza hiçbir zararın gelmemesini sağlamaktadır. Bunun için de kullandığımız malzemelerin bazılarını sayfamızı gezerek incelememiz mümkün. Her geçen yılların firmamıza vermiş olduğu tecrübe, taşımacılık konusunda deneyim kazanarak uzmanlaşan personellerimiz, geniş servis ağlarımız ve Evden Eve Nakliyat işine göre özel olarak tasarlanıyor. Üretilmiş araç kadromuzla sizlere zamanında ve kusursuz bir hizmet sunabilmek için çalışıyoruz. Evden eve taşıma ve hizmet şartları hakkında daha geniş kapsamlarda bilgi almanız için danışma birimlerimize başvurmanızı tavsiye etmekteyiz. Taşımacılık şirketimizde ihtiyaçlarınıza uygun her türlü aracı ve hizmeti bulmanız oldukça kolaydır.

Nakliyat Depolama İşlemleri

Acıbadem’de iş yerlerinizi ve evlerinizi taşıdığınız zaman özellikle evden eve nakliyat depolama hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu durumda ise Acıbadem Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Nakliyat hizmetleri sunan firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Gerekli tüm işlemleri dilediğinizce yapmaktayız. Yüksek bütçeli kiralar ödemek yerine de düşük bütçeli kiralık depolarımız ile eşyalarınızı bekletmeniz de mümkün. Garantili hizmet sürdüğümüz güvenlik kameraları ile izlenen depolarımızda eşyalarınız güven ile bekletilebilir. Dilediğiniz zaman bir telefon ile eşyalarınızı getirip kurulumunu tamamlayabiliriz.

Acıbadem nakliyat hizmetlerinde Korona Virüs tedbirleri alınıyor mu?

Acıbadem evden eve nakliye hizmetlerinde ve bütün taşımacılık servislerimizde pandemi sürecinde korona virüs tedbirleri alıyoruz. Koronavirüs tedbirleri alan Acıbadem nakliyat firması ile güvenle sağlıkla ve huzurlu bir taşımacılık gerçekleştire bilirsiniz.

Acıbadem evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?

Acıbadem‘de evden eve nakliyat fiyatları ortalama 900 tl den başlıyor. Taşımasını yapacağımız eve göre, taşınma koşulları ve gidilecek kilometre mesafesine göre ücretler değişebilir.

ARA